Latviešu English
INŽENIEREKONOMIKAS UN VADĪBAS FAKULTĀTE UZŅEM VIESUS NO ĶĪNAS (PEKINAS) Drukāt
2018. gada 27. martā Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātē (RTU IEVF) viesojās Pekinas Starptautisko studiju universitātes (Beijing International Studies University – BISU) prezidents profesors Ji Jinbiao un Starptautiskās sadarbības departamenta direktore asociētā profesore Cai Jian. 
 
kina-1.jpg 

Tikšanās laikā IEVF dekānes vietniece mācību darbā profesore Inga Lapiņa prezentēja informāciju par fakultāti, iepazīstināja ar piedāvātajām studiju iespējām un fakultātes īstenotiem un aktuāliem projektiem. Veicinot turpmākās sadarbības iespējas, norisinājās diskusijas par studentu apmaiņas programmu un studiju kursu apgūšanas iespējām Inženierekonomikas un vadības fakultātē. Diskusijā piedalījās dekāne profesore Elīna Gaile-Sarkane, dekānes vietniece mācību darbā profesore Inga Lapiņa, Inovāciju un uzņēmējdarbības vadības katedras vadītāja asociētā profesore Jana Eriņa un Muitas un nodokļu katedras docents Māris Jurušs. Tāpat, vizītes laikā viesiem tika organizēts IEVF Muitas un nodokļu vēstures muzeja apmeklējums. 
 
kina-2.jpg 

Pekinas pilsētas vadības un BISU delegācijas vizītes laikā Rīgas domē, klātesot Pekinas vicemēram Zhang Gong un Rīgas mēra vietniekam Andrim Amerikam,  Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Pekinas Starptautisko studiju universitāte (BISU) parakstīja sadarbības līgumu par studentu apmaiņu. Līgumu parakstīja RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un BISU prezidents Ji Jinbiao.
 
kina-3.jpg 

Vizītes laikā 26. un 27. martā BISU viesi un Pekinas delegācija tikās ar Ķīnas skolēniem, kuri RTU un BISU sadarbības projekta laikā mācās Latvijā, kā arī viesojās RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, kur iepazinās ar Dizaina fabrikas darbu un tikās ar Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) dekānu profesoru Jurģi Poriņu. 

RTU jau vairākus gadus cieši sadarbojas ar Pekinas Starptautisko studiju universitāti  BISU, un tā ir viena no vadošajām Pekinas universitātēm.

 


 

Ja esi Inženierekonomikas un vadības fakultātes students, nepalaid garām iespēju pieteikties vasaras

Šā gada 21. martā Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) notika valsts pētījumu programmas (VPP) EKOSOC-LV

2018. gada 27. martā Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātē (RTU IEVF)

2018. gada 20. martā RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē notika zinātniskās monogrāfijas “Latvijas

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv