Latviešu English
IEVF notiks studentu radošās laboratorijas atvēršana Drukāt
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē izveidota radošā laboratorija, dodot iespēju studentiem vēl aktīvāk iesaistīties jaunu produktu radīšanā.  
 
 

RTU Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta studentu radošā laboratorija izveidota Kalnciema ielā 6, 417. auditorijā.

«Šī laboratorija ir izveidota ciešā sadarbībā ar RTU Dizaina fabriku. Dizaina fabrikas speciālisti nāks uz šejieni, ievadīs Inženierzinātņu un vadības fakultātes studentus produktu izstrādē, nodrošinās mentoringu,» stāsta laboratorijas vadītājs, RTU Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta direktora p.i. Deniss Ščeulovs. Viņš norāda, ka Inženierzinātņu un vadības fakultātē līdz šim nebija radošas telpas, kur studentiem darboties, gūtās teorētiskās zināšanas pielietojot praksē. Studentu interese apliecina, ka lēmums izveidot laboratoriju bijis pareizs.

Studentiem laboratorijā ir pieejami instrumenti, 3D printeris, materiāli, izveidotas darba vietas, kas ļauj savu ideju pārvērst produkta prototipā vai vismaz radīt prototipa sagataves vai sākotnējo variantu, ko pēcāk turpināt attīstīt RTU Dizaina fabrikā Ķīpsalā. RTU Inženierzinātņu un vadības fakultātes dekāne profesore Elīna Gaile-Sarkane norāda uz prototipa nozīmīgumu jauna produkta izstrādes gaitā: «Masveida ražošanas uzsākšana rada lielas izmaksas. Vispirms jāizstrādā prototips, lai pārbaudītu, vai produkts vispār strādā, vai apmierina tam definētās vajadzības.»

Plānots, ka, uzklausot studentu vēlmes, laboratorija tiks papildināts instrumentu loks, šeit gan nav un nebūs iespējas veikt ķīmiskas reakcijas, lodēt.

Laboratorija strādā darba dienās un sestdienās no plkst. 8:00 līdz 20:00. Tās izmantošana jāpiesaka iepriekš elektroniski, jo telpā ir ierobežots darba vietu skaits.

RTU Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta studentu radošās laboratorijas oficiālā atklāšana notiks ceturtdien, 11. janvārī plkst. 15:00.
 

13.03.2018. RTU studenti IEVF docenta Ulda Kamola pavadībā  ar biržas zvanu “Ring

Šogad sesto gadu Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar partneriem rīko FINANŠU

Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta direktors A.V.Krastiņš piedalīsies Pasaules

Ogres tehnikuma audzēkņi iepazinās ar Inženierekonomikas un vadības fakultātes auditorijām un daudzveidīgo

RTU IEVF Darba un civilās aizsardzības institūts aicina apmeklēt Tehnogēnās vides drošības zinātniskās

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv