Latviešu English
RTU IEVF un RBS joprojām augstu novērtētas «Eduniversal» augstskolu reitingā Drukāt
16.11.2017

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) un Rīgas Biznesa skola (RBS) ir augstu novērtētas «Eduniversal» starptautiskajā universitāšu un biznesa skolu reitingā («Eduniversal Business Schools Ranking»), un jau otro gadu pēc kārtas ierindojas četru palmu līgā, kas apzīmē īpaši augstu akadēmiskās institūcijas līmeni, izcilu kvalitāti un spēcīgu starptautisko ietekmi biznesa un vadības izglītībā. Kopumā reitingu veido piecas palmu līgas.
 
4_palmes _2017.jpg 
 
RTU IEVF un RBS ierindojušās augstajā četru palmu līgā, kurā iekļautas 200 biznesa skolas ar teicamu vērtējumu un ievērojamu starptautisko ietekmi. Apliecinājumu par reitingā iegūto vietu saņēma RTU IEVF dekāna vietniece mācību darbā, profesore Inga Lapiņa, kura no 8. līdz 12. novembrim piedalījās «Eduniversal» pasaules konferencē, kas norisinājās Amerikas Universitātē Dubaijā (American University in Dubai), Apvienotajos Arābu Emirātos.
 
«Eduniversal» augstskolu reitingā par ietekmīgākajām savā reģionā minētas tādas augstskolas kā, piemēram, Jēlas Universitātes Vadības skola (Yale School of Management), Frankfurtes Finanšu un vadības skola (Frankfurt School of Finance & Management), Kopenhāgenas Biznesa skola (Copenhagen Business School), Ļubļanas Universitāte (University of Ljubljana).
 
«Eduniversal» reitingu veido Francijas reitingu aģentūra un konsultāciju kompānija «SMBG», kas specializējas augstākās izglītības un profesionālās orientācijas jautājumos. Ik gadu tā veido 1000 labāko universitāšu un biznesa skolu reitingu vairāk nekā 150 valstīs, kā arī reitingu pasaules mērogā, kurā ietilpst 4000 maģistrantūras un MBA programmas 30 dažādos specializācijas virzienos. Daļu no kopējā vērtējuma veido 154 valstu 1000 labāko universitāšu un biznesa skolu vadītāju balsojums.
 
Reitinga mērķis ir izveidot labāko augstskolu sarakstu, kas palīdzētu studentiem izvēlēties piemērotākās pasaules universitātes un biznesa skolas, balstoties uz atzītu izglītības ekspertu rekomendācijām. Būtisks reitinga mērķis ir arī studentu un akadēmiskā personāla mobilitātes veicināšana. 
 
Reitingā apkopotas labākās augstākās izglītības iestādes, kas piedalās biznesa un vadības izglītības īstenošanā Austrumāzijā, Austrumeiropā, Āfrikā, Centrālāzijā, Eirāzijā un Tuvajos Austrumos, Latīņamerikā, Okeānijā, Rietumeiropā un Ziemeļamerikā.
 
Plašāka informācija par reitingu – www.eduniversal-ranking.com .

 

13.03.2018. RTU studenti IEVF docenta Ulda Kamola pavadībā  ar biržas zvanu “Ring

Šogad sesto gadu Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar partneriem rīko FINANŠU

Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta direktors A.V.Krastiņš piedalīsies Pasaules

Ogres tehnikuma audzēkņi iepazinās ar Inženierekonomikas un vadības fakultātes auditorijām un daudzveidīgo

RTU IEVF Darba un civilās aizsardzības institūts aicina apmeklēt Tehnogēnās vides drošības zinātniskās

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv