Latviešu English
Notiks RTU 58. starptautiskā zinātniskā konference Drukāt
2017. gada 10. oktobrī 

Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultāte organizē ikgadējo starptautisko zinātnisko konferenci Rīgā, 2017. gada 13. oktobrī, kas ir veltīta Rīgas Tehniskās universitātes 155. gadu jubilejai.
 
Konferences plenārsēdē būs lasījumi, diskusijas par tēmu “Mīti un realitāte darbā ar mūsdienu studentiem”. Ar prezentācijām uzstāsies:
  • Ilze Valdovska,  LR Valsts kontroles personāla daļas vadītāja, RTU vieslektore “Mūsdienu mācīšanas lielākie izaicinājumi: darba devēja realitāte ikdienā un  RTU pasniegšanas iesācēja novērojumi.
  • Kristaps Zaļais, Laurenču sākumskolas direktors, “Iespējamās misijas” programmas absolvents “Kā strādāt ar mūsdienu jaunieti?”.
  • Daiga Ērgle, airBaltic Corporation vecākā viceprezidente personāla vadīšanas jautājumos, RTU RBS vieslektore “Iesaistošas mācību vides veidošana efektīvākai un noturīgākai zināšanu apguvei”.
 
Aicinām augstskolu akadēmisko un zinātnisko personālu, doktorantus, kā arī valsts un privāta sektora pārstāvjus apmeklēt plenārsēdi, konferences sekcijas. Darba valoda angļu un latviešu. Pilnu konferences programmu skatīt ŠEIT

 
RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv