Latviešu English
Fakultātes studenti piedalās starptautiskā vasaras skolā Drukāt
Savu redzesloku un zināšanas ārpus studiju programmas ietvariem vasarā nolēma papildināt pieci Inženierekonomikas un vadības fakultātes studenti. Rūta Liflande, Līva Augule, Dāvis Šīre, Viktors Miglinieks un Didzis Lange IEVF TAPPEK pr. docenta U. Kamola vadībā no 8. līdz 14. jūlijam apmeklēja starptautisku vasaras skolu  Nišas universitātē, Serbijā, pie gleznainā Boras ezera. 
 
Vasaras skolas programma bija sastādīta pārdomāti, un paredzēja intensīvu studentu darbu. Pašā sākumā visi dalībnieki tika sadalīti, lai turpmāk darbotos četrās grupās, veidojot projektu pieteikumus sporta, vides, izglītības un starpkultūru projektu jomās. Katru komandu pārstāvēja arī kāds no IEVF studentiem, kuri četru dienu laikā kopumā apmeklējām septiņas lekcijas un astoņus grupu darbus. Galvenais mērķis – izstrādāt projektu katrai no tēmām, sākot no pamatiem, identificējot problēmu, nosakot mērķa grupu un mēģinot prognozēt projekta ilgtspējību. 
 
Par piedzīvoto studenti saka: “Sakot jāvārdu vienam no spilgtākajiem šīs vasaras notikumiem, mums nebija ne jausmas, ka, dodoties uz Serbiju, caur adatas aci tiksim ielūkoties Turku kultūrā, izbaudot pastaigu pa Stambulu, pavadīsim sešas naktis lieliskos apartamentos Hotel Jezero, peldēsimies rītos, vakaros, starp lekcijām piena siltā ūdenī Boras ezerā, dosimies ekskursija uz raktuvēm un malkosim kafiju 400 metrus zem zemes, apskatīsim arheoloģiskos izrakumus Lepenski Vir, redzēsim dzelzs vārtus jeb HES starp Serbiju un Rumāniju pie skaistās, zilās Donavas un pavadīsim neaizmirstamus vakarus, iepazīstot citas kultūras caur tradīcijām, dziesmu, deju, ēdieniem un dzērieniem.”
 
Dalība vasaras skolā ne tikai bija košs vasaras piedzīvojums, bet arī iespēja dibināt sadarbības kontaktus. Viktoria Riapukhina (PhD, Belograd State Technological university) izteica piedāvājumu piedalīties projektā, kura mērķis būtu iepazīstināt kaimiņvalsts jauniešus ar tradīcijām Latvijā.
 
Paldies profesoram J. Ieviņam,  profesoram R. Počam, profesorei E.Gailei-Sarkanei, profesoram A.V. Krastiņam, profesorei M. Šenfeldei un docentam U. Kamolam par iespēju piedalīties šajā projektā.  

vasaras_skola_2017_1.jpg
12.07.2017. Pārsteiguma ekskursija uz RTB Bor (ogļu raktuves). Kafijas pauze 400 metrus zem zemes. 
 
vasaras_skola_2017_2.jpg 
  12.07.2017. Priecīgi par padarīto darbu un diplomiem kabatā.

 

13.03.2018. RTU studenti IEVF docenta Ulda Kamola pavadībā  ar biržas zvanu “Ring

Šogad sesto gadu Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar partneriem rīko FINANŠU

Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta direktors A.V.Krastiņš piedalīsies Pasaules

Ogres tehnikuma audzēkņi iepazinās ar Inženierekonomikas un vadības fakultātes auditorijām un daudzveidīgo

RTU IEVF Darba un civilās aizsardzības institūts aicina apmeklēt Tehnogēnās vides drošības zinātniskās

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv