Latviešu English
RTU IEVF un RBS ir uzņemtas starptautiskajā organizācijā EFMD Drukāt
29.06.2017.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) un Rīgas Biznesas skola (RBS) ir uzņemtas starptautiskajā biznesa un vadības augstskolu un uzņēmumu vadības attīstības organizācijā EFMD (European Foundation for Management Development). 
 
EFMD ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas apvieno labākās biznesa un vadības augstskolas un nozīmīgākos uzņēmumus ar mērķi veicināt vadības attīstību un veidot sociāli atbildīgus līderus un vadītājus. EFMD īsteno starptautisku pieeju vadības izglītībai un nodrošina informācijas, pētījumu, sadarbības un debašu forumu par labākās prakses un inovāciju jautājumiem vadības attīstības jomā.
 
RTU IEVF un RBS iestāšanos EFMD ar savām rekomendācijām atbalstīja esošie organizācijas biedri -  Ālto Universitāte (Aalto University) un Baltijas vadības attīstības asociācija  (Baltic Management Development Association).
 
Kā lielākā un vadošā starptautiskā tīkla organizācija vadības attīstības jomā, EFMD apvieno gandrīz 900 institucionālos biedrus un vairāk nekā 30 000 vadības attīstības profesionāļus akadēmiskajās augstskolās, biznesa uzņēmumos, valsts iestādēs un konsultāciju aģentūrās 86 pasaules valstīs. 
 
Dalība EFMD organizācijā RTU IEVF un RBS mācībspēkiem un studentiem paver plašas, daudzveidīgas un pat unikālas starptautiskās sadarbības iespējas – dalību konferencēs un pasākumos visā pasaulē, kuru tematika saistīta ar vadības attīstības jomu, jaunākajiem pētījumiem un pieredzes apmaiņu, izglītības kvalitātes uzlabošanu un akreditāciju, izmantojot EQUIS, EPAS, EOCCS un CLIP, kā arī EFMD GN dekānu pārrobežu mentoringa programmu (Deans Across Frontiers mentoring programme (EDAF)) un biznesa skolu ietekmes novērtēšanas sistēmu (Business School Impact System (BSIS)). 
 
IEVF dekāna vietniece mācību darbā profesore Inga Lapiņa uzsver: “Mēs ceram, ka dalība EFMD organizācijā sniegs nozīmīgas sadarbības iespējas, radošu pieeju, savstarpēju bagātināšanos un jaunas, inovatīvas idejas un koncepcijas, kā arī varēsim izmantot piekļuvi plašam informācijas un pakalpojumu klāstam vadības izglītības attīstības jomā. Mūsu mērķis ir uzlabot esošo studiju programmu un projektu kvalitāti un paaugstināt kopējo darba efektivitāti.”
 
EFMD misija ir uzlabot vadības izglītības sniegumu un attīstību visā pasaulē, veidot sadarbību starp biznesa skolām un uzņēmumiem, radīt un izplatīt zināšanas par labāko praksi un tendencēm vadības izglītībā un tās attīstībā, nodrošināt salīdzinošās novērtēšanas un ietekmes novērtēšanas sistēmas un akreditācijas, organizēt konferences un seminārus ar mērķi dalīties ar jaunāko un aktuālāko informāciju un veidot dalībnieku sadarbības tīklu, realizēt starptautiskus projektus visā pasaulē, ietekmēt starptautiskās valstu un nevalstiskās organizācijas, izmantojot aizstāvību un lobēšanu. 
 
EFMD savu darbību uzsāka 1972. gadā, tās galvenā mītne atrodas Briselē, Beļģijā, un pārstāvniecības izvietotas Āzijā un Amerikas Savienotajās Valstīs. 
 
Vairāk informācijas EFMD mājaslapā: www.efmd.org  

 

13.03.2018. RTU studenti IEVF docenta Ulda Kamola pavadībā  ar biržas zvanu “Ring

Šogad sesto gadu Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar partneriem rīko FINANŠU

Ja Tev ir interesanta biznesa ideja vai darbību nesen uzsācis jaunuzņēmums, piedalies starptautiskā

Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta direktors A.V.Krastiņš piedalīsies Pasaules

Ogres tehnikuma audzēkņi iepazinās ar Inženierekonomikas un vadības fakultātes auditorijām un daudzveidīgo

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv