Latviešu English
Par RTU IEVF jauno dekāni ievēlēta prof. Dr. oec. Elīna Gaile-Sarkane Drukāt

06.06.2017.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) dome otrdien, 6. jūnijā, par fakultātes jauno dekāni ievēlēja profesori Dr. oec. Elīnu Gaili-Sarkani. Fakultāti līdz šim vadīja dekāns profesors Remigijs Počs.

elina_gaile-sarkane.jpg 

 

Profesore Elīna Gaile-Sarkane ir RTU IEVF Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta direktore, RTU Senāta priekšsēdētāja un līdz šim bija RTU IEVF dekāna vietniece zinātnes darbā.

Prof. Elīna Gaile-Sarkane ir Latvijas Zinātnes padomes eksperte, daudzu promocijas darbu vadītāja, dažādu zinātnisko izdevumu redkolēģiju locekle.

2016. gada 14. oktobrī, kad Rīgā notika Pasaules kultūras padomes (World Culture Council) 33. apbalvošanas ceremonija, viņa tika apbalvota ar Atzinības rakstu par ieguldījumu augstākās izglītības attīstībā. Pirms tam septembrī E. Gaile-Sarkane saņēma Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu augstākās izglītības īstenošanā, vienotas akadēmiskās saimes veidošanā uzņēmējdarbības, inovāciju un stratēģiskās vadības jomā Latvijā un pasaulē. E. Gaile-Sarkane ir vairākkārtēja IEVF studentu iedibinātās gada balvas «IEVF Lepnums» laureāte.

Apsveicam un fakultātei vēlam dinamisku un ilgtspējīgu attīstību jaunās dekānes vadībā!

 


 
RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv