Latviešu English
IEVF studenti pateicas mācībspēkiem pasākumā “IEVF Lepnums 2017” Drukāt
25.04.2017.

Kāda nezināma persona ir teikusi: „Dzīve nav sevis atrašana, dzīve ir sevis radīšana.” Katru dienu mēs iemācamies ko jaunu un kļūstam vērtīgāki, kā bijām vakar. Taču vienatnē ir ļoti grūti gūt panākumus un liela nozīme ir apkārt esošajiem cilvēkiem. Mēs – studenti – apzināmies, cik liela nozīme sevis radīšanā ir mācībspēkiem, tāpēc jau 14. reizi, sakām Jums paldies par ieguldīto darbu ikdienā, studentu izglītības veicināšanā un fakultātes izaugsmē. 
 
Arī šogad, mūsu fakultātes studentu pašpārvalde izveidoja īpašas anketas, kurās studenti varēja mācībspēkus izvirzīt noteiktām nominācijām. 1. un 2.kursa studentiem tika dota iespēja izvirzīt mācībspēkus 6 nominācijās, jo ikdienā apgūstot pamata priekšmetus, šī studentu plūsma satiekas ar līdzīgiem pasniedzējiem. Savukārt 3. un 4. kurss nominēja savai programmai specifiskos speciālistus un, protams, arī maģistra studentiem tika dota iespēja nominēt mācībspēkus.
 
1. un 2. kursa studentiem tika dots uzdevums izvirzīt 3 mācībspēkus katrai no sekojošajām nominācijām – neapšaubāmākais mācībspēks, šikākais mācībspēks, iedvesmojošākais mācībspēks, viedākais mācībspēks, atsaucīgākais mācībspēks un jestrākais mācībspēks. 1. un.2. kursā studējošie lēma, ka nomināciju „Neapšaubāmākais mācībspēks” iegūs Daina Ose, „Šikākais mācībspēks” - Ingūna Jurgelāne, „Iedvesmojošākais mācībspēks” - Uldis Kamols, „Viedākais mācībspēks” -  Māris Buiķis, „Atsaucīgākais mācībspēks” - Ieva Andersone, „Jestrākais mācībspēks” -  Leonards Budņiks.
 
3. un 4.kursa studenti studiju programmu specifiskajām nominācijām izvirzīja mācībspēkus, kuri ir papildinājuši viņu zināšanas izvēlētajās profesijās. Ekonomikas studenti šī gada nomināciju „Nākotnes pareģis” devuši Ilzei Judrupai, reģionālās attīstības un pilsētekonomikas inženierijas studenti nominējuši Maiju Šenfeldi nominācijai „Uzlabo mainot” un uzņēmējdarbības un vadības studentu prāt nomināciju „Galvenais, lai peļņa” bija jāiegūst Ritai Greitānei. „Mūža darījums” – nekustamā īpašuma un pārvaldības programmas studentu nominācija, kuru ieguva Armands Auziņš, savukārt Iveta Ozoliņa – Ozola ir bijusi vispiemērotākais mācībspēks cilvēku resursu vadīšanas studentu nominācijai „Melu teorija praksē”. Visaptverošās kvalitātes vadības studenti lēma par labu Anitai Straujumai, lai viņai tiktu piešķirta nominācija „Mācībspēks 9001”, „Shēmotājs pēc pasūtījuma” ir Alla Starčenko, tā uzskata uzņēmējdarbības loģistikas studenti un  muitas un nodokļu administrēšanas studentu nominācijai „Legāli optimizēts” atbilstošākais mācībspēks ir Normunds Rudzītis. Drošības inženierijas studenti kopīgi vienojās, ka viņu nomināciju „Skarbā mīlestība” iegūs neviens cits kā Jānis Bartušauskis, savukārt starptautisko ekonomisko sakaru organizēšanas un vadīšanas studenti nominācijai „Bez robežām” nominēja Denisu Šceulovu. 
 
Netika aizmirsts arī par maģistru studentiem, arī viņiem tika dota iespēja izvirzīt mācībspēkus savām interesantajām un radošajām nominācijām. Kā, piemēram, muitas un nodokļu administrēšanas maģistru studenti nomināciju „Brazīļu kafija +21%” pasniedza Aldim Čeveram, uzņēmējdarbības un vadīšanas maģistra studentu nomināciju „Uzvalks šūts pēc pasūtījuma” ieguva Elīna Gaile – Sarkane, bet pilsētu un reģionu inženierekonomikas studenti lēma par labu Maijai Šenfeldei, lai tieši viņa būtu nominācijas „Metropoles sākums” ieguvēja. Programmas starptautisko ekonomisko sakaru organizēšanas un vadīšanas nomināciju „Pedāli grīdā” ieguva Jānis Kuškins, savukārt Vladimirs Jemeļjanovs ir nominācijas „Spilvenlicis” ieguvējs. Ar nomināciju „Ātri būvē, ilgi stāv” būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšanas studenti apbalvoja Inetu Geipeli, ekonomikas maģistra studenti savu specifisko nomināciju „Metadati brokastīs” pasniedza Jurim Saulītim, un Jānis Mazais bija mācībspēks, kuram par labu lēma visaptverošās kvalitātes vadības studenti, tādējādi iegūstot nomināciju „Efektīvākais risinājums”.
 
IEVF Studentu pašpārvalde kopējā sadarbībā ar mūsu fakultātes vadību ir izveidojuši divas ļoti nozīmīgas nominācijas – IEVF Lepnums un IEVF Goda darbinieks.
 
IEVF Lepnums – tas ir cilvēks, kurš izveidojis veiksmīgu sadarbību ar mūsu fakultātes  studentiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem. Cilvēks, kurš neskatoties uz grūtībām un traucēkļiem, vienmēr devies uz priekšu, rādot labu piemēru visiem apkārtesošajiem. Nomināciju IEVF Lepnums šogad saņēma Jānis Bartušauskis.
 
Kā vēstīts ķīniešu sakāmvārdā: Mācīties ir tas pats, kas airēt pret straumi, pārstāsi – nesīs atpakaļ. Sevis izglītošana ir nepārtraukts process, kura laikā tu gūsti jaunas zināšanas, kas palīdzēs vēlāk mācīt citus. Nomināciju IEVF Goda darbinieks šogad saņēma IEVF dekāns Remigijs Počs!
 
Inženierekonomikas un vadības fakultātes studentu pašpārvalde vēlas teikt milzīgu paldies visiem mācībspēkiem par paveikto šajā gadā, par viņu ieguldīto darbu un pūlēm. 
 
Augstu tiek novērtēti „IEVF Lepnums” ceremonijas sponsori un atbalstītāji - Smilškalnu vīna darītava, Improvizācijas teātris, dizaina papīrlietu veikals Manilla, Swedbank un RTU Design Factory. Par patīkamu un muzikālu atmosfēru tiek izteikta liela pateicība Elizabetei Gailei un viņas pavadošajam sastāvam Krišjānim Ozolam. IEVF SP augsti novērtē Lindas Lapoškas atsaucību un gādību par atmiņā paliekošajiem mirkļiem, kurus varat apskatīt šeit: https://www.flickr.com/photos/131216832@N04/sets/72157682998157845


 
RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv