Latviešu English
Apliecinājums RTU IEVF un RBS maģistra programmu augstajai kvalitātei Drukāt
18.04.2017.

Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) un Rīgas Biznesa skolas (RBS) maģistra studiju programmas starptautiskajā maģistra studiju programmu reitingā «Eduniversal Best Masters Ranking 2017» (www.best-masters.com) jau ceturto reizi ir ieguvušas izcilu novērtējumu visās pārstāvētajās kategorijās. Reitingā ir palielinājies iekļauto RTU IEVF maģistra programmu skaits, un tā rezultāti apliecina RTU IEVF un RBS maģistra studiju programmu augsto kvalitāti un starptautisko konkurētspēju dažādās jomās.
 
Starp 50 labākajām universitāšu un biznesa skolu programmām pasaulē ir iekļautas divas RTU IEVF maģistra profesionālo studiju programmas: 
 
• «Muitas un nodokļu administrēšana» ierindota 35. vietā nodokļu administrēšanas jomā;
• «Visaptverošā kvalitātes vadība» ierindota 39. vietā biznesa informācijas, zināšanu un drošības vadības jomā.
 
Starp 100 labākajām universitāšu un biznesa skolu programmām pasaulē ir iekļautas divas RTU IEVF maģistra profesionālo studiju programmas: 
 
• «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana» ierindota 34. vietā nekustāmā īpašuma pārvaldīšanas jomā;
• «Inovācijas un uzņēmējdarbība» ierindota 58. vietā uzņēmējdarbības jomā. 
 
Starp 200 labākajām universitāšu un biznesa skolu programmām Austrumeiropas reģionā ir iekļautas trīs RTU IEVF maģistra studiju programmas: 
 
• akadēmiskā programma «Ekonomika» ierindota 7. vietā starp 10 labākajām ekonomikas jomā;
• akadēmiskā programma «Uzņēmējdarbības finanses» ierindota 5. vietā starp 20 labākajām finanšu jomā;
• profesionālā programma «Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana» ierindota 7. vietā starp 20 labākajām starptautiskās vadības jomā.
 
RBS maģistra profesionālo studiju programma «Uzņēmumu un organizāciju vadīšana» ir iekļauta reitingā 3 pozīcijās Austrumeiropas reģionā:
 
• «Professional MBA in Marketing» 15. vietā starp 20 labākajām mārketinga jomā; 
• «Professional MBA» 11. vietā starp 25 labākajām;
• «Executive MBA» 14. vietā starp 25 labākajām.
 
Eduniversal ir Francijas reitingu aģentūras un konsultāciju kompānijas «SMBG» veidots novērtējums. Organizācija specializējas augstākās izglītības un profesionālās orientācijas jautājumos, un tā ik gadu veido 1000 labāko universitāšu un biznesa skolu reitingu 154 valstīs, deviņās pasaules zonās (Austrumāzija, Austrumeiropa, Āfrika, Centrālāzija, Eirāzija un Tuvie Austrumi, Latīņamerika, Okeānija, Rietumeiropa un Ziemeļamerika), kā arī maģistra programmu reitingu pasaules mērogā, kurā ietilpst 4000 maģistrantūras un MBA programmas 30 dažādos specializācijas virzienos.
 
Eduniversal mērķis ir izveidot sarakstu ar pasaules labākajām augstskolām, kas palīdzētu interesentiem izvēlēties piemērotākās pasaules universitātes un biznesa skolas, balstoties uz atzītu izglītības ekspertu un darba devēju rekomendācijām un absolventu novērtējumu. Papildu Eduniversal veicina studentu un akadēmiskā personāla starptautisko mobilitāti. 

 
RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv