Latviešu English
Aktualitātes
Norisinājās RTU IEVF BUNI zinātniskais seminārs
2016.gada 30.jūnijā RTU IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūtā notika zinātniskais seminārs “Nekustamā tirgus ekonomikas problēmas, to risināšanas iespējas uzņēmējdarbības vides attīstībai Latvijā”. Semināra moderatore Mg.oec., BUNI zinātniskā asistente Linda Kauškale. 
 
buni_seminars_30.06.2016.jpg 

Semināra laikā L.Kauškale prezentēja jaunāko informāciju par nekustamā īpašuma tirgus attīstību, tirgū esošajām problēmām gan Latvijas, gan visas pasaules kontekstā. Pēc zinātniskās asistentes L.Kauškales prezentācijas notika diskusija  par nekustamā īpašuma tirgus attīstību un tajā eksistējošām problēmām Latvijā un pasaulē, par nekustamā īpašuma tirgus ilgtspējīgo attīstību ietekmējošajiem faktoriem un citiem saistītajiem jautājumiem, kā arī notika nekustamā īpašuma jomas speciālistu un nozares ekspertu viedokļu apmaiņa un zinātniskās diskusijas darba grupās. 


 
RTU IEVF studente triumfē junioru vieglatlētikas čempionātā
Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) 1. kursa studente Alevtīna Tarasova Latvijas čempionātā vieglatlētikā junioriem un jauniešiem izcīnīja uzvaru tāllēkšanā, aizlecot 5,91 metru un tā sasniedzot šīs sezonas labāko junioru rezultātu Latvijā, kā arī ierindojās 3. vietā 100 metru sprintā, uzrādot rezultātu 12.55 sekundes. 

Sacensības notika tūlīt pēc Jāņiem — 25. un 26. jūnijā — Jēkabpilī. Nākamās sacensības, kurās piedalīsies arī RTU sportisti, notiks no 1. līdz 3. jūlijam Valmierā.  

 
RTU IEVF SP pasniedz balvas “IEVF Lepnums” ietvaros
Pirms aptuveni mēneša notika ikgadējais RTU IEVF SP rīkotais pasākums - “IEVF Lepnums”.

Kā katru gadu Studentu pašpārvalde rīko šādus pateicības svētkus, lai fakultātes studenti varētu pateikties mācībspēkiem un RTU IEVF darbiniekiem par viņu ieguldīto darbu visa mācību gada garumā.
 
ievf_lepnums_2016.jpg 

"IEVF Lepnums 2016" tika pasniegtas 26 nominācijas četrās kategorijās.  

Lasīt tālāk
 
RTU IEVF students praktizējies nekustamo īpašumu uzņēmumā Ņujorkā
Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) profesionālā maģistra studiju programmas «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana» 2. kursa students Rihards Ģederts ir atgriezies no ASV, kur guvis vērtīgu pieredzi nekustamo īpašumu jomā, pateicoties Baltijas-Amerikas Brīvības fonda jeb Baltic-American Freedom Foundation (BAFF) Profesionālās prakses programmai.

Lasīt tālāk
 
RTU IEVF studenti saņem apbalvojumus starptautiskajās studentu SELL sporta spēlēs
Šajā nedēļas nogalē  individuālo sporta veidu sportisti pārstāvēja RTU godu starptautiskajās Somijas un Baltijas valstu studentu XXXII SELL sporta spēlēs. No RTU individuāli startēja svarcēlājs, pauerliftingists, 3 badmintonisti un 8 vieglatlēti, t.sk. IEVF studenti.

Vieglatlētiem šīs bija pirmās sacensības sezonā, kur cīnoties ar vēju un lietu tika gūtas medaļas. Zelta medaļas izcīnīja - tāllēkšanā (5.85 m) IEVF studente Madara Apine un 200 m BIF students Ģirts Dubinskis (22.40 sek.). Pie divām bronzas medaļām tika BIF students Māris Grēniņs tāllēkšanā (6.91 m) un 110 m/b (15.02 sek.). Madara Apine zelta medaļai pievienoja bronzu trīssoļlēkšanā (12.74 m). Tuvu goda pjedestālam ceturtajās vietās palika 400 m (49.67 sek.) Ģirts Dubinskis, augstlēkšanā (1.65 m) Undīne Dindune (IEVF) un tāllēkšanā (5.50 m) Alevtīna Tarasova (IEVF).

Ļoti labus rezultātus uzrādīja EEF students Ritvars Grēbers, kurš ar kopējo rezultātu 263kg (raušanā 118 kg un 145 kg grūšanā) svarcelšanā 10 sportistu konkurencē izcīnīja uzvaru. Pauerliftingā RTU ETF absolvents Ivars Mauriņš, kurš savā svara kategorijā uzvarēja ar kopējo rezultātu 475 kg, atsevišķi pa vingrinājumiem - 170 kg pietupienā, 105 kg spiešanā guļus un 200 kg vilkmē.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tālāk > Beigas >>

Rezultāti 73 - 81 no 185

18.10.2017. Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultāte notikusi

    Laika periodā no 17. - 19. oktobrim Eiropas Savienības Robežu pārvaldības

18.10.2017. Nedēļas sākumā, 16. oktobrī, vēl jubilejas noskaņās televīzijas erudīcijas spēlē

Latvijas Banka izsludina starptautisku studentu zinātniski pētniecisko darbu konkursu 2018. To Latvijas

12.10.2017 Fakultātes telpas kļuvušas studentiem pieejamākas – 2017.

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv