Latviešu English
Aktualitātes
RTU IEVF ASOC. PROFESORE KARINE OGANISJANA DALĀS PIEREDZĒ
2016. gada 23. augustā RTU IEVF asoc. profesore Dr. paed. Karine Oganisjana apmeklēja Rēzekni un piedalījās Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes, Ciblas, Ludzas, Kārsavas un Viļānu novadu Izglītības pārvalžu, izglītības iestāžu vadības komandu, mācību priekšmetu metodisko apvienību vadītāju un pedagogu konferencē “Izglītības kvalitāte kā mērķis, process, līdzeklis, vērtība”. Asoc. profesore K. Oganisjana uzstājās ar lekciju “Starpdisciplinārās mācības: Opera kā līdzeklis uzņēmējspējas veicināšanai?!”.
 
25. augustā asoc. prof. Karine Oganisjana dalījās savā pieredzē un skatījumā par starpdisciplināro mācību procesu ar 64 Gulbenes novada pedagogiem.  
 
“Viņai izdevās uzburt vidi, kurā jutāmies kā skolēni, kas aizrautīgi mācās un aizmirst par laiku, jo ir ļoti interesanti. Kad pasniedzēja pati bija skolniece un studente, viņa prasīja no saviem skolotājiem vislabāko un pilnīgāko, un to pašu viņa tagad dod saviem klausītājiem. Viņa dara savu darbu ar mīlestību un aizrautību un izbauda šo procesu. Tas iedvesmoja mūs kā klausītājus. Pasniedzēja mūs mudināja domāt par pedagoģisko intrigu – skolēniem piedāvāt to, ko viņi negaida, piemēram, operas āriju fizikas stundā”, atzīmēja Inga Kadile, latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības vadītāja.
 
Starpdisciplināro mācību būtība – integrēt kopā dažādus mācību priekšmetus, to izmantot dažādu ar dzīvi saistītu problēmu risināšanai un tā radīt atkal jaunas idejas. Būtiski atcerēties, ka starpdisciplinārās mācības ir tikai līdzeklis, lai attīstītu dažādas skolēnam nepieciešamas kompetences un dzīvei svarīgas prasmes.

 
Norisinājās RTU IEVF BUNI zinātniskais seminārs
2016.gada 30.jūnijā RTU IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūtā notika zinātniskais seminārs “Nekustamā tirgus ekonomikas problēmas, to risināšanas iespējas uzņēmējdarbības vides attīstībai Latvijā”. Semināra moderatore Mg.oec., BUNI zinātniskā asistente Linda Kauškale. 
 
buni_seminars_30.06.2016.jpg 

Semināra laikā L.Kauškale prezentēja jaunāko informāciju par nekustamā īpašuma tirgus attīstību, tirgū esošajām problēmām gan Latvijas, gan visas pasaules kontekstā. Pēc zinātniskās asistentes L.Kauškales prezentācijas notika diskusija  par nekustamā īpašuma tirgus attīstību un tajā eksistējošām problēmām Latvijā un pasaulē, par nekustamā īpašuma tirgus ilgtspējīgo attīstību ietekmējošajiem faktoriem un citiem saistītajiem jautājumiem, kā arī notika nekustamā īpašuma jomas speciālistu un nozares ekspertu viedokļu apmaiņa un zinātniskās diskusijas darba grupās. 


 
RTU IEVF studente triumfē junioru vieglatlētikas čempionātā
Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) 1. kursa studente Alevtīna Tarasova Latvijas čempionātā vieglatlētikā junioriem un jauniešiem izcīnīja uzvaru tāllēkšanā, aizlecot 5,91 metru un tā sasniedzot šīs sezonas labāko junioru rezultātu Latvijā, kā arī ierindojās 3. vietā 100 metru sprintā, uzrādot rezultātu 12.55 sekundes. 

Sacensības notika tūlīt pēc Jāņiem — 25. un 26. jūnijā — Jēkabpilī. Nākamās sacensības, kurās piedalīsies arī RTU sportisti, notiks no 1. līdz 3. jūlijam Valmierā.  

 
RTU IEVF SP pasniedz balvas “IEVF Lepnums” ietvaros
Pirms aptuveni mēneša notika ikgadējais RTU IEVF SP rīkotais pasākums - “IEVF Lepnums”.

Kā katru gadu Studentu pašpārvalde rīko šādus pateicības svētkus, lai fakultātes studenti varētu pateikties mācībspēkiem un RTU IEVF darbiniekiem par viņu ieguldīto darbu visa mācību gada garumā.
 
ievf_lepnums_2016.jpg 

"IEVF Lepnums 2016" tika pasniegtas 26 nominācijas četrās kategorijās.  

Lasīt tālāk
 
RTU IEVF students praktizējies nekustamo īpašumu uzņēmumā Ņujorkā
Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) profesionālā maģistra studiju programmas «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana» 2. kursa students Rihards Ģederts ir atgriezies no ASV, kur guvis vērtīgu pieredzi nekustamo īpašumu jomā, pateicoties Baltijas-Amerikas Brīvības fonda jeb Baltic-American Freedom Foundation (BAFF) Profesionālās prakses programmai.

Lasīt tālāk
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tālāk > Beigas >>

Rezultāti 55 - 63 no 168

29.06.2017. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte

26.06.2017. Pirmdien, 26. jūnijā, vienotajā valsts un pašvaldību portālā www.latvija

21.06.2017. Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) iekļauta «The Times Higher Education»

21.06.2017. Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) kopā ar Latvijas Kultūras akadēmiju (LKA)

  Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātē š.g

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv