Latviešu English
Aktualitātes
RTU iegūst 120. vietu pasaules augstskolu zaļās politikas un ilgstpējības reitingā
Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ierindota 120. vietā „GreenMetric 2012” reitingā, kas sarindo augstākās izglītības iestādes no visas pasaules pēc to apņemšanās mazināt kaitīgo ietekmi uz vidi un risināt ilgtspējības problēmas.
Lasīt tālāk
 
RTU absolvente uzvar konkursā „Lec biznesā!”
„Nekā sarežģīta, tikai neviens nebija iedomājies,” laikraksta „Diena” publikācijā savu biznesa ideju raksturo Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) visaptverošās kvalitātes vadības programmas absolvente Rasa Štālberga, kura kļuvusi par vienu no pieciem uzvarētājiem Hipotēku bankas rīkotajā konkursā jauniešiem „Lec biznesā!”.
Lasīt tālāk
 
RTU IEVF absolvents stažējies Silīcija ielejā

„ASV cilvēks, kura pieredzē ir divi trīs neveiksmīgi jauni uzņēmumi, tiek vērtēts atzinīgāk nekā pilnīgs iesācējs,” tā no pieredzes laikraksta „Dienas Bizness” publikācijā stāsta Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) studiju programmas „Uzņēmējdarbība un vadīšana” absolvents Artūrs Zandersons, kurš gadu stažējies Silīcija ielejā.

Lasīt tālāk
 
RTU mājaslapā pieejama noderīga informācija par publikācijām
Zinātņu koordinācijas un informācijas nodaļa ziņo, ka RTU mājaslapas (www.rtu.lv)  sadaļā „Zinātne un tehnoloģijas” paplašināta apakšsadaļa „Publikācijas”.

Lasīt tālāk
 
RTU IEVF absolvents: „Esmu licis lietā universitātē iegūtās zināšanas – plānojis, rēķinājis”
Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) absolvents un SIA „Teirs” dibinātājs  Jānis Krivtežs laikraksta „Ludzas Zeme” publikācijā apraksta iegūtās zināšanas, kādas izmanto, lai izbaudītu procesu, ko sniedz sava biznesa izveide un attīstīšana. Jau pusgadu Latgalē darbojas uzņēmums, kas sniedz dažādus tīrīšanas un sakopšanas pakalpojumus.
Lasīt tālāk
 
<< Sākums < Atgriezties 21 22 23 24 Tālāk > Beigas >>

Rezultāti 208 - 212 no 212
RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv