Latviešu English
Aktualitātes
RTU rada iedvesmojošu filmu jauniešiem par karjeras veidošanu

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs ir uzņēmis izglītojošu un atraktīvu īsfilmu „Zaļais pipars 2”, kuras mērķis ir iedvesmot jauniešus realizēt savus talantus, kā arī sniegt praktiskus padomus veiksmīgas karjeras veidošanai.

Lasīt tālāk
 
RTU IEVF studenti tikušies ar Latvijas vēstniecēm ES un Beļģijā
Laika periodā no šī gada 18. līdz 22. martam Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes  studiju programmas „Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana” studenti atradās studiju braucienā Briselē, kur viņiem bija iespēja klātienē tuvāk iepazīties un izprast Eiropas Savienības institūciju darbību.
Lasīt tālāk
 
30 studenti no 6 valstīm RTU IEVF apgūst iemaņas mūsdienīgu pētījumu veikšanā
Rīgas Tehniskā universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) no 3. līdz 14. martam organizē „Erasmus” intensīvo programmu „Starpnozaru pētījumu veikšana starpkulturālā vidē” (Conducting interdisciplinary research in cross-cultural environment), kur 11 dienu garumā 21 doktorants un deviņi maģistranti no sešām Eiropas universitātēm apgūs iemaņas mūsdienīgu pētījumu veikšanā.

Lasīt tālāk
 
Atbalsti RTU darbību kampaņā Uzslavē labu servisu!
Jau devīto gadu marta mēnesis tiek pasludināts par Laba servisa mēnesi, un šogad arī Rīgas Tehniskā universitāte piedalīsies kampaņā "Uzslavē labu servisu!" Labi vārdi vairo labus darbus!
Lasīt tālāk
 
RTU svinīgā ceremonijā godina 57 jaunos zinātņu doktorus
Sestdien, 9. martā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā notika pirmā svinīgā ceremonija par godu RTU 2012. gada jaunajiem zinātņu doktoriem. Ceremonijā tika sveikti piecdesmit septiņi 2012. gadā doktora grādu ieguvušie jaunie zinātnieki un viņu vadītāji, par godu šim notikumam ir izdota arī „Doktorantūras absolventu Gadagrāmata”. Jauno doktorantu vidū ir arī vairāki Inženierekonomikas un vadības fakultātes jaunie zinātnieki.
Lasīt tālāk
 
<< Sākums < Atgriezties 21 22 23 24 Tālāk > Beigas >>

Rezultāti 199 - 207 no 212
RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv