Latviešu English
Aktualitātes
RTU svinīgā ceremonijā godina 57 jaunos zinātņu doktorus
Sestdien, 9. martā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā notika pirmā svinīgā ceremonija par godu RTU 2012. gada jaunajiem zinātņu doktoriem. Ceremonijā tika sveikti piecdesmit septiņi 2012. gadā doktora grādu ieguvušie jaunie zinātnieki un viņu vadītāji, par godu šim notikumam ir izdota arī „Doktorantūras absolventu Gadagrāmata”. Jauno doktorantu vidū ir arī vairāki Inženierekonomikas un vadības fakultātes jaunie zinātnieki.
Lasīt tālāk
 
Izstādē „Skola 2013” par studiju iespējām RTU IEVF interesējušies skolēni no visas Latvijas

Laika posmā no 2013. gada 28. februāra līdz 3. martam izstāžu centrā Ķīpsala norisinājās ikgadējā starptautiskā izglītības izstāde „Skola 2013”. Kā ikkatru gadu, arī šogad milzīgu interesi par studijām Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) izrādījuši skolēni no ļoti daudzām skolām visā Latvijā.

Lasīt tālāk
 
„Mis RTU 2013” IEVF studente
Piektdien, 15. februārī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) norisinājās studentu konkurss „Mis un Misters RTU 2013”, kurā par šā titula iegūšanu sacentās 10 talantīgākie RTU studenti. Konkursa finālā bija iekļuvušas trīs Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) studentes. Visas IEVF meitenes pierādīja sevi, tika saņemti gan tituli, gan speciālās balvas.
Lasīt tālāk
 
RTU IEVF profesors ievēlēts par Goda doktoru Krievijas Federācijā
Krievijas Federācijas Prezidenta Tautsaimniecības un Civildienesta Akadēmijā 2013. gada 30.janvārī notika akadēmijas Zinātniskās Padomes sēde, kuras laikā par akadēmijas Goda doktoru tika ievēlēts Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta direktors profesors Aivars Vilnis Krastiņš.
 
Lasīt tālāk
 
RTU auditorijās pasaules līmeņa aprīkojums
Extron Electronics, viens no pasaules lielākajiem un pazīstamākajiem multimediju aparatūras ražotājiem, savā mājas lapā ir publicējis rakstu par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) auditoriju aprīkojumu, kā sava uzņēmuma veiksmes stāstu un vienu no veiksmīgas sadarbības piemēriem citu pasaules augstskolu, organizāciju un uzņēmumu starpā. RTU uzstādītais mācību auditoriju aprīkojums ir viens no 36 veiksmes stāstiem kategorijā „Mācību tehnoloģija”, kurā iekļautas pārsvarā ASV mācību iestādes, kā arī augstskolas no Zviedrijas, Itālijas un Indijas. „Extron Electronics” lepojas ar pasaules līmeņa auditoriju aprīkojumu, kas ir uzstādīts RTU.
 
Lasīt tālāk
 
<< Sākums < Atgriezties 21 22 23 Tālāk > Beigas >>

Rezultāti 190 - 198 no 199

1. martā notiks lielākais un tradīcijām bagātākais profesionālās karjeras attīstības pasākums Latvijā

12.01.2018 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes

12.01.2018 9. janvārī Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā «Zirgu Pasts»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē izveidota radošā

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes ziemas izlaidumu grafiku 2017./2018. mācību gadam var apskatīt <

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv