Latviešu English
Aktualitātes
Sekmīgi akreditētas visas IEVF realizētās studiju programmas
12. jūnijā pabeigta visu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 12 studiju virzienu akreditācija, kas iekļauj 134 studiju programmas, t.sk. 28 Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF), studiju programmas. Visas RTU un tai skaitā IEVF programmas atzītas par ļoti kvalitatīvām un ir akreditētas uz maksimālo termiņu – sešiem gadiem.
Lasīt tālāk
 
IEVF profesore žūrijas komisijas locekle starptautiskā vides balvu pasniegšanas ceremonijā

2013.gada 17. aprīlī RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (BUNĪI) asoc. prof. T. Tambovceva piedalījās vides balvas "ERAECO 2012"  žūrijas komisijas darbā un balvas pasniegšanas ceremonijā, kas notika Maskavas Starptautiskā Ekoloģijas foruma "Ekoloģija dzīvei: integrācija un attīstība nākamajām paaudzēm" ietvaros, inovāciju centrā "Skolkovo".

Lasīt tālāk
 
IEVF studenti piedalījušies starptautiskā zinātniskā konferencē Krievijā

Š.g. 12.aprīlī RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (BUNĪI) akadēmiskā personāla pārstāvji, maģistrantūras un doktorantūras studenti piedalījās G. Pļehanova vārdā nosauktās Krievijas Ekonomikas Universitātes rīkotajā starptautiskajā zinātniski praktiskajā konferencē "Mūsdienu problēmas projektu vadībā investīciju, būvniecības un dabas resursu pārvaldības jomā”.

Lasīt tālāk
 
IEVF profesore saņēmusi LR Ekonomikas ministra pateicību
2013. gada sākumā Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (BUNĪI) direktore profesore Ineta Geipele saņēma Latvijas Republikas ekonomikas ministra Daniela Pavļuta pateicību par nenogurstošu atbalstu informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" mērķu īstenošanā.
Lasīt tālāk
 
Maģistra studiju programmas „Inovācijas un uzņēmējdarbības” studentu pieredze Norvēģijā
Laikā no 22. līdz 26.aprīlim notika ikgadējais RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko programmu nodaļas rīkotais studiju brauciens uz Norvēģiju, kura ietvaros maģistra profesionālo studiju programmas „Inovācijas un uzņēmējdarbība” studenti un mācībspēki, apmeklēja  inovatīvo tehnoloģiju uzņēmumus. Piecu dienu laikā Latvijas studenti apmeklēja inovatīvus uzņēmumus Kongsbergā un Oslo - Subsea Valley, Argos Solution, Kongsber ESCO, HS News, IBRUK, Via Tech, FMC Technologies, Esko Artworks, Stratkraft.
Lasīt tālāk
 
<< Sākums < Atgriezties 21 22 23 Tālāk > Beigas >>

Rezultāti 181 - 189 no 204

13.03.2018. RTU studenti IEVF docenta Ulda Kamola pavadībā  ar biržas zvanu “Ring

Šogad sesto gadu Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar partneriem rīko FINANŠU

Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta direktors A.V.Krastiņš piedalīsies Pasaules

Ogres tehnikuma audzēkņi iepazinās ar Inženierekonomikas un vadības fakultātes auditorijām un daudzveidīgo

RTU IEVF Darba un civilās aizsardzības institūts aicina apmeklēt Tehnogēnās vides drošības zinātniskās

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv