Latviešu English
Aktualitātes
RTU Zelta fondā iekļauts 21 IEVF absolvents

Ceturtdien, 12. septembrī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) svinīgā ceremonijā tika paziņoti to 75 izcilāko absolventu vārdi, kas iekļauti RTU Zelta fonda izlasē. Viņu vidū ir 21 Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) absolvents, kas ir gandrīz 30% no visiem Zelta Fondā iekļautajiem absolventiem. Kopumā šogad Zelta fonda izlasei tika izvirzīti 196 RTU absolventi.

Lasīt tālāk
 
RTU IEVF SESMI zinātnieki piedalījušies 21.INFORUM starptautiskajā konferencē
No 2013. gada 26. līdz 31.augustam Krievijā (Listvjankā) notika 21. INFORUM (Interindustry FORecasting at the University of Meryland) starptautiskā konference (21st INFORUM World Conference), kurā piedalījās trīs Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta (RTU IEVF SESMI) zinātnieki – IEVF dekāns, RTU IEVF SESMI profesors Dr.habil.oec. Remigijs Počs, un RTU IEVF SESMI pētnieces Dr.oec. Velga Ozoliņa un Dr.oec.  Astra Auziņa-Emsiņa.
Lasīt tālāk
 
RTU IEVF studente: „RTU augstu kotējas dažādos reitingos”
Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) 4. kursa studente Sintija Ozoliņa laikraksta „Vaduguns” publikācijā atzinīgi stāsta par universitāti: „RTU izvēlējos, ņemot vērā masu medijos iegūto pozitīvo informāciju, kā ari labās atsauksmes no paziņām un zinošiem speciālistiem. RTU augstu kotējas dažādos reitingos, turklāt akreditāciju rezultāti studiju programmām ir novērtēti ar kvalitātes zīmi.”
Lasīt tālāk
 
FIABCI Eiropas kongress pirmo reizi notiks Baltijas valstīs
Pirmoreiz Vispasaules nekustamo īpašumu tirgus profesionāļu federācijas FIABCI* vēsturē Eiropas Kongresu ir uzticēts rīkot Baltijas nodaļai - FIABCI Baltic.

FIABCI Eiropas Kongress „Nekustamā īpašumu tirgus jaunais posms: kļūdu labojums" notiks Rīgā 2013.gadā no 26. līdz 28. septembrim. Tas kļuvis iespējams, pateicoties FIABCI Baltic prezidenta Aigara Zariņa veiktajiem priekšdarbiem sadarbībā ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nekustamā īpašuma tirgus profesionālajām organizācijām.
Lasīt tālāk
 
Sekmīgi akreditētas visas IEVF realizētās studiju programmas
12. jūnijā pabeigta visu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 12 studiju virzienu akreditācija, kas iekļauj 134 studiju programmas, t.sk. 28 Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF), studiju programmas. Visas RTU un tai skaitā IEVF programmas atzītas par ļoti kvalitatīvām un ir akreditētas uz maksimālo termiņu – sešiem gadiem.
Lasīt tālāk
 
<< Sākums < Atgriezties 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Tālāk > Beigas >>

Rezultāti 172 - 180 no 199

1. martā notiks lielākais un tradīcijām bagātākais profesionālās karjeras attīstības pasākums Latvijā

12.01.2018 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes

12.01.2018 9. janvārī Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā «Zirgu Pasts»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē izveidota radošā

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes ziemas izlaidumu grafiku 2017./2018. mācību gadam var apskatīt <

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv