Latviešu English
Aktualitātes
SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" studiju noslēguma darbu stipendija
Ar prieku paziņojam, ka sadarbībā ar SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) izsludinām stipendiju konkursu RTU studentiem studiju noslēguma darbu izstrādāšanai RNP noteiktajās pētniecības tēmās.
Lasīt tālāk
 
RTU IEVF studenti gūst uzvaru basketbola spēlē pret FIABCI jaunajiem censoņiem
2013. gada 26. septembrī notika FIABCI (The International Real Estate Federation) Young Members un Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (BUNĪI) realizēto studiju programmu studentu labdarības basketbola spēle, kurā mūsu studenti guva pārliecinošu uzvaru.
Lasīt tālāk
 
Profesionālās tālākizglītības kursi "Loģistika tirdzniecības uzņēmumu speciālistiem"
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Uzņēmējdarbības loģistikas pētījumu un mācību centrs sadarbībā ar RTU IEVF Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedru laika periodā no šī gada 22.oktobra organizē profesionālās tālākizglītības kursus „Loģistika - vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumu speciālistiem”.
Lasīt tālāk
 
RTU IEVF BUNĪI ZINĀTNIEKI PIEDALĪJUŠIES WSEAS STARPTAUTISKAJĀ KONFERENCĒ
No 2013. gada 16. līdz 19.jūlijam Grieķijā (Rodas salā) notika WSEAS (World Scientific and Engineering Academy and Society) starptautiskā Pasaules Multikonference, kurā piedalījās trīs Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (RTU IEVF BUNĪI) zinātnieki – institūta direktore, profesore, Dr.oec. Ineta Geipele, asoc.profesore Dr.oec. Tatjana Tambovceva, prakt. docents, Sc.ing. Andrejs Tambovcevs. Multikonferences ietvaros paralēli notika 8 konferences par dažādam tēmām.
Lasīt tālāk
 
RTU un Rīgas dome paraksta sadarbības līgumu

Pirmdien, 16. septembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs parakstīja savstarpējās sadarbības līgumu. Svarīgajā notikumā runu teica arī Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (IEVF BUNĪI) direktore profesore Ineta Geipele.

Lasīt tālāk
 
<< Sākums < Atgriezties 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Tālāk > Beigas >>

Rezultāti 172 - 180 no 204

13.03.2018. RTU studenti IEVF docenta Ulda Kamola pavadībā  ar biržas zvanu “Ring

Šogad sesto gadu Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar partneriem rīko FINANŠU

Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta direktors A.V.Krastiņš piedalīsies Pasaules

Ogres tehnikuma audzēkņi iepazinās ar Inženierekonomikas un vadības fakultātes auditorijām un daudzveidīgo

RTU IEVF Darba un civilās aizsardzības institūts aicina apmeklēt Tehnogēnās vides drošības zinātniskās

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv