Latviešu English
Aktualitātes
RTU auditorijās pasaules līmeņa aprīkojums
Extron Electronics, viens no pasaules lielākajiem un pazīstamākajiem multimediju aparatūras ražotājiem, savā mājas lapā ir publicējis rakstu par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) auditoriju aprīkojumu, kā sava uzņēmuma veiksmes stāstu un vienu no veiksmīgas sadarbības piemēriem citu pasaules augstskolu, organizāciju un uzņēmumu starpā. RTU uzstādītais mācību auditoriju aprīkojums ir viens no 36 veiksmes stāstiem kategorijā „Mācību tehnoloģija”, kurā iekļautas pārsvarā ASV mācību iestādes, kā arī augstskolas no Zviedrijas, Itālijas un Indijas. „Extron Electronics” lepojas ar pasaules līmeņa auditoriju aprīkojumu, kas ir uzstādīts RTU.
 
Lasīt tālāk
 
RTU iegūst 120. vietu pasaules augstskolu zaļās politikas un ilgstpējības reitingā
Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ierindota 120. vietā „GreenMetric 2012” reitingā, kas sarindo augstākās izglītības iestādes no visas pasaules pēc to apņemšanās mazināt kaitīgo ietekmi uz vidi un risināt ilgtspējības problēmas.
Lasīt tālāk
 
RTU absolvente uzvar konkursā „Lec biznesā!”
„Nekā sarežģīta, tikai neviens nebija iedomājies,” laikraksta „Diena” publikācijā savu biznesa ideju raksturo Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) visaptverošās kvalitātes vadības programmas absolvente Rasa Štālberga, kura kļuvusi par vienu no pieciem uzvarētājiem Hipotēku bankas rīkotajā konkursā jauniešiem „Lec biznesā!”.
Lasīt tālāk
 
RTU IEVF absolvents stažējies Silīcija ielejā

„ASV cilvēks, kura pieredzē ir divi trīs neveiksmīgi jauni uzņēmumi, tiek vērtēts atzinīgāk nekā pilnīgs iesācējs,” tā no pieredzes laikraksta „Dienas Bizness” publikācijā stāsta Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) studiju programmas „Uzņēmējdarbība un vadīšana” absolvents Artūrs Zandersons, kurš gadu stažējies Silīcija ielejā.

Lasīt tālāk
 
RTU mājaslapā pieejama noderīga informācija par publikācijām
Zinātņu koordinācijas un informācijas nodaļa ziņo, ka RTU mājaslapas (www.rtu.lv)  sadaļā „Zinātne un tehnoloģijas” paplašināta apakšsadaļa „Publikācijas”.

Lasīt tālāk
 
<< Sākums < Atgriezties 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Tālāk > Beigas >>

Rezultāti 172 - 177 no 177

19.09.2017 RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultāteas Ģeomātikas katedra sadarbībā ar RTU

Laika periodā no 19. - 21. septembrim Eiropas Savienības Robežu pārvaldības programmas

Savu redzesloku un zināšanas ārpus studiju programmas ietvariem vasarā nolēma papildināt pieci

28. septembrī plkst. 18 RTU Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1, svinīgā pasākumā notiks Rīgas Tehniskās universitātes

No 2017.gada 28. augusta līdz 1. septembrim Latvijā (Rīgā) notika 25. INFORUM (Interindustry Forecasting

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv