Latviešu English
Aktualitātes
Profesionālās tālākizglītības kursi "Loģistika tirdzniecības uzņēmumu speciālistiem"
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Uzņēmējdarbības loģistikas pētījumu un mācību centrs sadarbībā ar RTU IEVF Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedru laika periodā no šī gada 22.oktobra organizē profesionālās tālākizglītības kursus „Loģistika - vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumu speciālistiem”.
Lasīt tālāk
 
RTU IEVF BUNĪI ZINĀTNIEKI PIEDALĪJUŠIES WSEAS STARPTAUTISKAJĀ KONFERENCĒ
No 2013. gada 16. līdz 19.jūlijam Grieķijā (Rodas salā) notika WSEAS (World Scientific and Engineering Academy and Society) starptautiskā Pasaules Multikonference, kurā piedalījās trīs Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (RTU IEVF BUNĪI) zinātnieki – institūta direktore, profesore, Dr.oec. Ineta Geipele, asoc.profesore Dr.oec. Tatjana Tambovceva, prakt. docents, Sc.ing. Andrejs Tambovcevs. Multikonferences ietvaros paralēli notika 8 konferences par dažādam tēmām.
Lasīt tālāk
 
RTU un Rīgas dome paraksta sadarbības līgumu

Pirmdien, 16. septembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs parakstīja savstarpējās sadarbības līgumu. Svarīgajā notikumā runu teica arī Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (IEVF BUNĪI) direktore profesore Ineta Geipele.

Lasīt tālāk
 
RTU Zelta fondā iekļauts 21 IEVF absolvents

Ceturtdien, 12. septembrī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) svinīgā ceremonijā tika paziņoti to 75 izcilāko absolventu vārdi, kas iekļauti RTU Zelta fonda izlasē. Viņu vidū ir 21 Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) absolvents, kas ir gandrīz 30% no visiem Zelta Fondā iekļautajiem absolventiem. Kopumā šogad Zelta fonda izlasei tika izvirzīti 196 RTU absolventi.

Lasīt tālāk
 
RTU IEVF SESMI zinātnieki piedalījušies 21.INFORUM starptautiskajā konferencē
No 2013. gada 26. līdz 31.augustam Krievijā (Listvjankā) notika 21. INFORUM (Interindustry FORecasting at the University of Meryland) starptautiskā konference (21st INFORUM World Conference), kurā piedalījās trīs Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta (RTU IEVF SESMI) zinātnieki – IEVF dekāns, RTU IEVF SESMI profesors Dr.habil.oec. Remigijs Počs, un RTU IEVF SESMI pētnieces Dr.oec. Velga Ozoliņa un Dr.oec.  Astra Auziņa-Emsiņa.
Lasīt tālāk
 
<< Sākums < Atgriezties 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Tālāk > Beigas >>

Rezultāti 163 - 171 no 193

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrika aicina pieteikties pavasara sezonai inovācijas

04.12.2017. Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ieradīsies studenti no Maskavas Valsts reģionālās

Šī gada 30. novembrī Transporta un loģistikas nozares ekspertu padomes sēdē Starptautisko ekonomisko

01.12.2017. Novembra izskaņā notikusi Inženierekonomikas un vadības fakultātes pirmā padomnieku

16.11.2017 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv