Latviešu English
Aktualitātes
IEVF profesore žūrijas komisijas locekle starptautiskā vides balvu pasniegšanas ceremonijā

2013.gada 17. aprīlī RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (BUNĪI) asoc. prof. T. Tambovceva piedalījās vides balvas "ERAECO 2012"  žūrijas komisijas darbā un balvas pasniegšanas ceremonijā, kas notika Maskavas Starptautiskā Ekoloģijas foruma "Ekoloģija dzīvei: integrācija un attīstība nākamajām paaudzēm" ietvaros, inovāciju centrā "Skolkovo".

Lasīt tālāk
 
IEVF studenti piedalījušies starptautiskā zinātniskā konferencē Krievijā

Š.g. 12.aprīlī RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (BUNĪI) akadēmiskā personāla pārstāvji, maģistrantūras un doktorantūras studenti piedalījās G. Pļehanova vārdā nosauktās Krievijas Ekonomikas Universitātes rīkotajā starptautiskajā zinātniski praktiskajā konferencē "Mūsdienu problēmas projektu vadībā investīciju, būvniecības un dabas resursu pārvaldības jomā”.

Lasīt tālāk
 
IEVF profesore saņēmusi LR Ekonomikas ministra pateicību
2013. gada sākumā Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (BUNĪI) direktore profesore Ineta Geipele saņēma Latvijas Republikas ekonomikas ministra Daniela Pavļuta pateicību par nenogurstošu atbalstu informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" mērķu īstenošanā.
Lasīt tālāk
 
Maģistra studiju programmas „Inovācijas un uzņēmējdarbības” studentu pieredze Norvēģijā
Laikā no 22. līdz 26.aprīlim notika ikgadējais RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko programmu nodaļas rīkotais studiju brauciens uz Norvēģiju, kura ietvaros maģistra profesionālo studiju programmas „Inovācijas un uzņēmējdarbība” studenti un mācībspēki, apmeklēja  inovatīvo tehnoloģiju uzņēmumus. Piecu dienu laikā Latvijas studenti apmeklēja inovatīvus uzņēmumus Kongsbergā un Oslo - Subsea Valley, Argos Solution, Kongsber ESCO, HS News, IBRUK, Via Tech, FMC Technologies, Esko Artworks, Stratkraft.
Lasīt tālāk
 
RTU saņem bronzu par ilgtspējīgu un atbildīgu uzņēmējdarbības praksi „Ilgtspējas indeksā”

24. maijā tika paziņoti „Ilgtspējas indeksa 2013” rezultāti, un augstais bronzas novērtējums piešķirts arī Rīgas Tehniskajai universitātei (RTU), apliecinot universitātes izpratni par atbildīgu un tālredzīgu uzņēmējdarbību. Šogad tikai divām augstākās izglītības iestādēm piešķirta kategorija „Ilgtspējas indeksā”.

Lasīt tālāk
 
<< Sākums < Atgriezties 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Tālāk > Beigas >>

Rezultāti 163 - 171 no 185

18.10.2017. Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultāte notikusi

    Laika periodā no 17. - 19. oktobrim Eiropas Savienības Robežu pārvaldības

18.10.2017. Nedēļas sākumā, 16. oktobrī, vēl jubilejas noskaņās televīzijas erudīcijas spēlē

Latvijas Banka izsludina starptautisku studentu zinātniski pētniecisko darbu konkursu 2018. To Latvijas

12.10.2017 Fakultātes telpas kļuvušas studentiem pieejamākas – 2017.

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte 2010
Kalnciema iela 6, Riga LV-1048, Latvija. Tālrunis: 67089394. E-pasts: ievf@rtu.lv